EVONY FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Büyük ve Tek Evony Online Oyun Destek ve Paylaşım Forumu

4 posters

YENİ BAŞLAYACAKAR İÇİN BİLGİ NOTU:

darknesso

İtibar : 260
    Rep : 15

YENİ BAŞLAYACAKAR İÇİN BİLGİ NOTU: Empty YENİ BAŞLAYACAKAR İÇİN BİLGİ NOTU:

Mesaj tarafından darknesso Ptsi Ekim 26, 2009 1:39 am

bence oyuna fazla alışmadan bırakmanız senin için en iyisi olur. zaten oyunun devamında bişey olmuyor oyna oyna sonu yok. oyunun ilerleyen bölümündeki yiyecek sıkıntınlarıyla baş edilecek gibi değil. haybeden askerleriniz ölüyor. emeğiniz kayboluyor.
    oyunda iyi bir seviyeye gelmek için günlük 3 saat gibi uzunca bir süre vakit ayırmanız gerekiyor. bununla uğraşacağınıza ingilizce kursu yada mesleki kariyer kursları oda yoksa derslerinize çalışmanızı tavsiye ederim.
    ben ilk 100 e girdim ama elime geçen koca bir vakit kaybından başka birşey olmadı. tecrübe ile sabittir benden size tavsiye olsun Wink
    hadi hakkınızı helal edin Smile
    Aranel_Elensar
    Aranel_Elensar

İtibar : 139
    Rep : 7

YENİ BAŞLAYACAKAR İÇİN BİLGİ NOTU: Empty Geri: YENİ BAŞLAYACAKAR İÇİN BİLGİ NOTU:

Mesaj tarafından Aranel_Elensar Salı Ekim 27, 2009 4:43 am

Walla çok doğru söylüyosun.. Belli bir süre sonra artık saldıracak insan bile kalmıyor sıkılıyorsunuz hatta şu an benim ittifakım başka şehirleride ele geçirmeye başladı bütün harita bitse ne olcak oyunda bi heves kalmadı (:
    YakamozMavisi
    YakamozMavisi

İtibar : 132
    Rep : 7

YENİ BAŞLAYACAKAR İÇİN BİLGİ NOTU: Empty Geri: YENİ BAŞLAYACAKAR İÇİN BİLGİ NOTU:

Mesaj tarafından YakamozMavisi Çarş. Ocak 27, 2010 9:26 am

Helal olsun +rep Smile
    skygold
    skygold

İtibar : 1
    Rep : 0

Mesaj tarafından skygold C.tesi Haz. 05, 2010 5:24 pm

hadi hepsine ok hepsine eyvallahda kendine sahip olmasini bilen insan insan gibi oturmasinida bilir kalkmasinida bilir oyun oynamasinida bilir haftada 3 saat anca harciyorum gayette hos oyun bence vurdulu kirdili gumpat olmamasi sizi sogutan mematili polatli olaydi 3 gun kalkmazdiniz basindan Smile

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 11:52 pm