EVONY FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Büyük ve Tek Evony Online Oyun Destek ve Paylaşım Forumu

+2
herace
unexception
6 posters

w18 de 3x3lans adlı şahıs dikkat!!!!

unexception
    unexception

İtibar : 11
    Rep : 0

w18 de 3x3lans adlı şahıs dikkat!!!! Empty w18 de 3x3lans adlı şahıs dikkat!!!!

Mesaj tarafından unexception Ptsi Tem. 27, 2009 12:18 pm

kendisi türk beni zorla birligine çagırıyor kendi birligim var dedim ama gelmezsen saldırırım dedi
    arkadaşlar kendisi ile alışverişte bulunmayalım mümkğnse muhattab bile olmayın bana msj lararında hep kufur yazıyordu....
    herace
    herace

İtibar : 81

w18 de 3x3lans adlı şahıs dikkat!!!! Empty Geri: w18 de 3x3lans adlı şahıs dikkat!!!!

Mesaj tarafından herace Perş. Tem. 30, 2009 5:59 pm

Ya bi oyun için insanlara hakaret hakaret eden tipleri hiç anlamam.
    draculafb
    draculafb

İtibar : 20
    Rep : 1

w18 de 3x3lans adlı şahıs dikkat!!!! Empty Geri: w18 de 3x3lans adlı şahıs dikkat!!!!

Mesaj tarafından draculafb Cuma Tem. 31, 2009 2:24 pm

3x3lans 17 yaşıdna bir çocukmuş böyle şeyleri söylemesi seni birliğe katmak istemesinden kaynaklanıyor sende ağlayıp sızlama bence .Smile
    Aranel_Elensar
    Aranel_Elensar

İtibar : 139
    Rep : 7

Mesaj tarafından Aranel_Elensar Cuma Tem. 31, 2009 9:09 pm

Koca oyunda yine türkler birbirine girdi ya helal olsun başka bişey demiyorum. Yahu hiç mi örnek almazsınız adamlardan.. Herifler türk düşmanı zaten bizde birbirimize düşman olursak hiç oynamıyalım bu oyunu!
    kubilayhan
    kubilayhan

İtibar : 82
    Rep : 6

Mesaj tarafından kubilayhan C.tesi Ağus. 08, 2009 6:34 am

Aranel_Elensar demiş ki:Koca oyunda yine türkler birbirine girdi ya helal olsun başka bişey demiyorum. Yahu hiç mi örnek almazsınız adamlardan.. Herifler türk düşmanı zaten bizde birbirimize düşman olursak hiç oynamıyalım bu oyunu!

tamamen katılıyorum...
    ne enteresanız ya...
    hem azınlığız oyunda hemde.... Smile
    jupre
    jupre

İtibar : 7

Mesaj tarafından jupre C.tesi Ağus. 07, 2010 12:26 pm

Oyuna başladığımdan buyana bayrağım hep Turk yazısı vardı yakındakiler korkuyordu ama prestiji yuksek olanlar saldırmaya başladı .. Şuan 2 sehrım var ikisine bırden 2 şer saldırı alıyorum .. size tavsıyem böyle saldırılarda kaynagınızı ve askerlerınızı korumanız ıcın butun askerlerı sızın olan valleye gonderın tabı butun madenlerıde alın bıraz food bırakın valleyde ıhtıyac olcak savastan sonra 2.saldırıda colonize etmek ıcın mıs sımdı return yaptım colonize yapmak isterken butun askerlerı olcek Smile)) ve şöle bir mail attım Ben Türk'üm kardeş yanlış adama bulaştın Smile) aklınızda bulunsun güzel taktik ... na20 oynayanlar ittifak kurcam gelmek isteyenler haber etsin.

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 8:59 pm